Maj 2019 - zbiórka odpadów wielkogabarytowych i problemowych

Wójt Gminy Sochaczew ogłasza dla mieszkańców gminy kolejną bezpłatną zbiórkę tzw. odpadów problemowych – zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, opon od samochodów osobowych, starych mebli, okien, drzwi oraz innych przedmiotów dużych rozmiarów.

Jak się ich pozbyć? Wystarczy, że na wyznaczone dni przygotujesz DOMOWE odpady problemowe i wystawisz je PRZED SWOJĄ POSESJĘ.

Maj 2019 - zbiórka odpadów wielkogabarytowych i problemowych (32kB) pdf

CO MOŻNA WYSTAWIĆ? POCHODZĄCE Z GOSPODARSTW DOMOWYCH:
- ELEKTROŚMIECI - użyte urządzenia, które działały na prąd lub baterie: sprzęt AGD (pralki, lodówki, kuchenki, żelazka, suszarki, itp.), RTV (telewizory, radioodbiorniki, dvd, itp.);
- OPONY – od samochodów osobowych, motocykli i rowerów. Opony od maszyn rolnych, ciągników i ciężarówek nie będą odbierane, podobnie jak opony z warsztatów, komisów i wulkanizacji. NIE będą też odbierane części mechaniczne i karoserii samochodów i maszyn.
- ODPADY WIELKOGABARYTOWE – szafy, wersalki, stoły, krzesła, dywany, drzwi, okna, wanny, materace, meble ogrodowe, sprzęt sportowy i inne przedmioty dużych rozmiarów, pochodzące z Państwa gospodarstw domowych. Odpady z działalności gospodarczych, rolnych i fundacji nie będą odbierane.

PRZYPOMINAMY, ŻE ODPADY Z DZIAŁALNOŚCI ROLNEJ I GOSPODARCZEJ (FIRMY, WARSZTATY, SKLEPY) NIE BĘDĄ ODBIERANE!

metryczka


Wytworzył: Ewelina Zientara w porozumieniu z firmą Remondis Sp. z o.o. (18 kwietnia 2019)
Opublikował: Adrian Tyde (18 kwietnia 2019, 10:15:29)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 1139